Серця двох

Опубликовано Ноя 7, 2013 в Сценарии праздников

СЕРЦЯ ДВОХ
(вечір, присвячений Дню святого Валентина – покровителя всіх закоханих)

Вед.1: Добрий вечір, дорогі друзі! Ми радо вітаємо вас із Днем святого Валентина, з новими перемогами у навчанні і коханні! Ми щиро вдячні вам за те. Що ви прийшли на нашу розважальну програму «Серця двох».
Вед.2: 14 лютого український народ відзначатиме день святого Валентина – покровителя всіх закоханих. Це хвилююче свято прийшло до нас із Заходу, де широко відзначається уже давно. Різні перекази, легенди, навіть окремі вчені стверджують, що святий Валентин — не вигаданий. У Давньому Римі цим іменем був названий один священик. Жив він у ІІІ столітті нашої ери у роки царювання Клавдія ІІ. Як відомо, цей імператор прославився своєю жорстокістю, деспотизмом. Клавдій ІІ заборонив одружуватися воїнам, бо, мовляв, вони тоді не так пильно нестимуть службу. Священик Валентин, незважаючи на заборону та небезпеку, таємно одружував закоханих.
Вед1: Усе скінчилося сумно. Валентина кинули до в’язниці. Тюремний наглядач зрозумів, що у камері знемагає освічена, багата душею людина. Він ставився до Валентина зі співчуттям, і, як міг, полегшував його муки. У цього наглядача тюрми була донька Джулія — надзвичайної краси дівчини, але була вона сліпою. Невдовзі священик Валентин став учителем доньки наглядача. Він навчав дівчину арифметики, ботаніки, географії, відкривав перед нею світ, якого вона ніколи не бачила.
Вед2: Валентин закохався у цю незвичайну розумну дівчину і Джулія відповіла йому взаємністю.
Якось Джулія запитала Валентина, чи Бог справді чує щиру, гарячу молитву, чи проявляє своє милосердя до бідних і стражденних, до тих, хто вірить у нього.
- Так, — відповів Валентин.
Вони взялися за руки, впали на коліна і почали молитися, щоб Бог послав Джулії зір. Раптом у тюремну камеру увірвалося яскраве світло.
- О, Валентине, я бачу! — вигукнула Джулія. — Я бачу!
Їхній радості не було меж.
Вед.1: Валентина стратили 14 лютого 269 року. Його не змогло врятувати навіть палке кохання прекрасної Джулії.
Усю ніч перед стратою з 13 на 14 лютого він писав коханій ніжні листи. «Твій Валентин», — такими були останні слова в них, виведені його рукою.
Вед.2: Пізніше, у 469 році священика зарахували до ліку святих. Відтоді Валентина вважають єдиним святим — покровителем усіх закоханих. З того часу минуло майже дві тисячі років. Та слова кохання живуть і досі. Весь світ у день 14 лютого зізнається в любові. Закохані надсилають один одному ніжні листи, які називають «валентинками».
Вед.1: У Англії з 1300 року у цей день ворожать. Дівчата пишуть на папірцях чоловічі імена, заліплюють їх у глину і кидають у воду. Кулька, що спливає першою, і приносить дівчині ім’я
Вед.2: Француженки у ніч перед 14 лютого пришивають до подушки з чотирьох кінців листочки лавра. Тоді, стверджують вони. У сні можна побачити нареченого.
Вед.1: В Америці, Англії, Японії у день святого Валентина ви не зустрінете жодної жінки без букета квітів. Статистика свідчить, що у це свято продається величезна кількість різних сувенірів, зроблених у формі сердець.
Вед.2: Святий Валентин усе більше завойовує наші серця. Отож, ще не пізно, ще є час признатися в любові. Сказати близький людині добрі слова. Адже усім нам так хочеться відчути себе коханими, бажаними, незамінними. Хоча б у день святого Валентина.
— 2 —

Вед.1: Як важко закохатися з першого погляду. І як легко у весняні дні подарувати своє серце, розтопити кригу чиїхось очей, знайти дружню посмішку чи симпатію. Але давайте не будемо гаяти часу і під чудові звуки мелодії запросимо наших учасників гри «Кохання з першого погляду.»

КОНКУРС « КОХАННЯ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ»

(На сцену виходять 3 дівчат і 3 хлопців)

Вед.1: Отож розпочинаємо перший конкурс. Він називається «Моя візитка». Прошу вас усіх по черзі представитись нашим глядачам.

(Кожен говорить своє ім’я та коротко розповідає про себе).

Вед.2: Дуже приємно було познайомитись з вами. А тепер наступний конкурс — «Ситуація». Дівчата! Увага!
(Ведучий зачитує ситуації по черзі кожній дівчинці, на які вони відповідають).

Ситуації дівчатам:

1) Батьки не дозволяють вам зустрічатись з хлопцем, в якого ви закоханні. Ваші дії.
2) Ви закохались у хлопця, який зустрічається з вашою подругою. Чи пожертвуєте дружбою заради кохання або забудете хлопця, бо цінуєте хлопця?
3) Ви запросили свого хлопця на день народження. Всі ваші гості вже за столом, а його немає. Ваші дії.

Вед.1: А тепер черга відповідати хлопцям.
(Ведуча зачитує ситуації по черзі кожному хлопцю, на які вони відповідають).

Ситуації хлопцям:

1) Вас запросили на вечірку, на який не буде вашої дівчини. Ваші дії.
2) На дискотеці ви бачите, що до вашої дівчини залицяється інший хлопець. Ваші дії.
3) Довгий час зустрічаючись з дівчиною, ви дізнаєтеся, що вона крім вас зустрічається одночасно і з своїм колишнім другом. Ваші дії.

Вед.2: Так, спасибі нашим гравцям за оригінальні розв’язування ситуацій. А зараз
наступний конкурс. Він називається «Дай мені відповідь».

Вед.1: Отже, зараз кожний гравець задасть по одному запитанню комусь з учасників і отримує від нього цікаву та оригінальну відповідь.

Вед.2: Слово вам, дівчата.

(Кожна дівчина по черзі запитує когось з хлопців.)

Питання:
1) Твій ідеал дівчини?
2) Ти закохався в дівчину, а вона не замічає тебе. Як ти привернеш її увагу.
3) Ви посварились. Ти розумієш, що винен. Що ти будеш робити?

Вед.2: Дякуємо вам, дівчата.

— 3 -

Вед1: А тепер, хлопці, ваша черга вразити наших дівчат найоригінальнішими запитаннями.

(Кожний хлопець по черзі запитує когось з дівчат).

Питання:
1) У скільки років думаєш вийти заміж?
2) Ти йдеш по парку, а назустріч тобі незнайомець. Він говорить: «Знаєте, у вас прекрасні очі.» Що відповіси?
3) За які якості можна покохати хлопця?

Вед1: Дякуємо, хлопці.

Вед.2: І нарешті, перед тим як ви будете обирати собі пару, просимо вас всіх дати відповідь на останнє запитання: Що ви розумієте під словом «кохання»?

(Кожний гравець дає відповідь).

Вед.1: Дякуємо, а тепер напишіть, будь ласка, на аркуші паперу червоним кольором
ім’я гравця, якого ви обрали.

Вед.2: …, кого ти обрала? Чому?

Вед.1: А кого обрав …? Чому?

(Ведучі по черзі опитують учасників гри).

Вед.2: Отже, у нас співпало 2 пари! Але зараз за допомогою зала ми будемо обирати ідеальну пару. (Зал аплодує двом парам по черзі).Увага! Ідеальною парою серед наших гравців є:… . Вітаємо вас з перемогою!

Вед.1: Вітаємо і вручаємо вам ось ці, приготовлені спеціально для вас, призи. (Ведуча називає призи і дарує їх).

Вед.2: Щиро дякуємо всім учасникам за цю чудову гру і даруємо на згадку невеличкі сувеніри. Бажаємо успіхів у навчанні та коханні.

Вед.1: На цьому наша конкурсна розважальна програма закінчується. А ми щиро вітаємо усіх наших іменинників — Валентин та Валентинів нашої школи і бажаємо вам всього найкращого у вашому житті.

Сценарии по теме

  • Сценарий нового года в ПростоквашиноСценарий нового года в Простоквашино Сценарий нового года в Простоквашино Сценарий для 2 младшей и средней группы«Новый год в Простоквашино»Действующие лица: Взрослые:ВедущаяСнеговикВоронаКот МатроскинПес ШарикДед МорозСнегурочкаДети:...
  • Сценарий гала-концерта городского конкурса исполнителей эстрадной песни  «Полярная звезда – 2008»Сценарий гала-концерта городского конкурса исполнителей эстрадной песни «Полярная звезда – 2008» Сценарий гала-концерта городского конкурса исполнителей эстрадной песни «Полярная звезда – 2008» СЦЕНАРИЙгала-концерта городского конкурса исполнителей эстрадной песни«Полярная звезда – 2008»Место...
  • Любовь-волшебная странаЛюбовь-волшебная страна Любовь-волшебная страна «Любовь - волшебная страна»Сценарий музыкального салона, посвященного Дню влюбленныхВед.1: Добрый вечер, дорогие гости, нам приятно видеть вас на музыкальном салоне в ДМШ №1...
  • Интелектуальная играИнтелектуальная игра Интелектуальная игра ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНАЯ ИГРА ДЛЯ СМЕШАННЫХ ВОЗРАСТНЫХ КАТЕГОРИЙ.1. «В ОДНОМ ЭЛИТНОМ ДОМЕ»• ЗАДАЧИ ПЕРВОГО УРОВНЯ СЛОЖНОСТИ.№1В одном элитном доме проживают 3 симпатичные девушки: Бело...
  • Интересный, необычный сценарий к 8 мартаИнтересный, необычный сценарий к 8 марта Интересный, необычный сценарий к 8 марта «ВЕСЕННЯЯ МОЗАИКА» сценарий для старшего возрастаДействующие лица:Взрослые: ВедущаяВеснаВеснушкаКанапушкаРепертуар:1. Песня «Добрая волшебница»2. Песня «Мам...